SuplementyPakowanie produktów suplementów diety

20 września, 2021by admin
https://regnummilk.pl/wp-content/uploads/2021/09/Produkcja-kontraktowa-a-systemy-kontroli-jakosci.jpg

Na etapie produkcji własnych suplementów diety musisz zadbać nie tylko o ich recepturę i indywidulany, dobrze ustalony skład. Do Twoich obowiązków będzie należało także zaprojektowanie etykiety produktu oraz kwestie związane z pakowaniem suplementów diety. Czy wiesz, jakie rodzaje opakowań są dostępne oraz które z nich będą najlepszym rozwiązaniem dla Twoich własnych produktów?

 

Pakowanie produktów – wszystko, co musisz wiedzieć

Kwestia pakowania produktów wydaje się być nieistotna, jednak nic bardziej mylnego! To element produkcji, który jest tak samo ważny, jak np. planowanie receptury, tego jaką formułę będą miały suplementy diety, a także etykietowanie. Musisz również zadbać o pakowanie produktów i prawidłowo to zaplanować.

W końcu tworząc własną linię suplementów diety musisz zadbać nie tylko o bezpieczny i przyswajalny skład, ale także odpowiedni wizerunek suplementów diety. Dlaczego? Ponieważ to bezpośrednio wpływa na sukces, jaki odniesie Twoja marka na rynku. Jednak, co zrobić, gdy nie wiesz od czego zacząć? Jak zaplanować pakowanie suplementów? Odpowiedzią jest produkcja kontraktowa. Dzięki tej formie współpracy otrzymasz pomoc na każdym etapie produkcji. W Regnummilk możemy pochwalić się niemałym doświadczeniem w produkcji suplementów diety, dlatego znamy rynek i wszelkie kwestie związane z produkcją suplementów jak własną kieszeń. Dlatego z łatwością wspólnie wybierzemy najlepszą formę pakowania dla Twoich własnych suplementów diety.

 

Rodzaje opakowań

Nie jest tajemnicą, że na rynku dostępne są suplementy w różnych formach i opakowań. Logiczne jest, że od rodzaju i formy suplementów diety zależy przede wszystkim jego opakowanie. Mając na uwadze naszą troskę o każdego Klienta staramy się indywidualnie dobierać formy opakować do poszczególnych linii produkcyjnych. Co więcej, wszystkie opakowania, które wykorzystujemy wyróżniają się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa i pochodzą jedynie od sprawdzonych i godnych zaufania firm. Stale wykorzystujemy do pakowania suplementów opakowania plastikowe od dostawców rodzimych i zagranicznych, dlatego mamy pewność, że są one bezpieczne.

W naszej ofercie znajdują się między innymi opakowania plastikowe typu PET, HDPE  oraz torebki foliowe typu:

  • doypack, czyli stojąca, elastyczna torebka ze specjalistycznym wielokrotnym zamykaniem, tzw. struną,
  • stabilo, czyli większe torebki z zamknięciem typu struna, doskonałe do sypkich produktów,
  •  flat bottom, stabilne torebki w kształcie prostokąta ze struną, nierzadko w wentylem wewnętrznym.

Pakowanie produktów suplementów diety

Wybór odpowiedniego opakowania dla Twoich suplementów diety będzie przebiegał w sposób indywidualny. Wszystko po to, aby maksymalnie podnieść wartość Twoich produktów!