Origin of Nutriments WPC80 (koncentrat białek serwatkowych – instant)

to SUPLEMENT DIETY zaspokajający rosnące zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej przy intensywnym wysiłku fizycznym. Koncentrat białek serwatkowych pochodzi w 100% z serwatki.

BCAA2:1:1 (branched chain amino acids, czyli aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych)

leucyna, izoleucyna, walina to trzy aminokwasy, których nasz organizm nie jest w stanie sam wytworzyć. Metabolizm tych aminokwasów odbywa się w mięśniach, a nie w wątrobie, dzięki czemu odgrywają one kluczową rolę w budowie masy mięśniowej. BCAA stosowane regularnie, wspomaga syntezę białek oraz ma znaczący wpływ na regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

Origin of Nutriments Creatine 100%

to czysta postać mikronizowanej kreatyny, będącej jednym z najskuteczniejszych suplementów pozwalających szybko zwiększyć masę i siłę mięśni. Dodatek tauryny ułatwia transport i wchłanianie kreatyny. Kreatyna pozwala na szybką i skuteczną reaktywację procesów anabolicznych, ponadto chroni białka mięśniowe przed rozpadem, dzięki działaniu antyoksydacyjnemu.

Origin of Nutriments Source of Mass Gainer

to gainer nowej generacji, odżywka węglowodanowo-białkowa o wysokiej zawartości białka i substancji aktywnych. Kompleks proteinowy dostarcza aż 28 g pełnowartościowego białka pochodzącego z koncentratu białek serwatkowych WHEY potrzebnego do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Dodatkowo kompleks proteinowy został wzbogacony o L–leucynę fermentowaną (wysoce przyswajalną formą aminokwasu rozgałęzionego), na którą zapotrzebowanie zwiększa się wraz z wiekiem.

Zestaw węglowodanów o różnej szybkości wchłaniania (o wysokim i niskim indeksie glikemicznym) pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczanie energii dla pracujących mięśni. Zawartość izomaltulozy (palatynozy) stanowi doskonałe źródło energii o przedłużonym uwalnianiu. Ma to szczególne znaczenie w sportach siłowych i fitness, przy uprawianiu których składniki energetyczne (głównie węglowodany) powinny cechować się wysokim wskaźnikiem anabolicznym, jednocześnie nie powodując zagrożenia dla prawidłowej budowy ciała (chroni przed odkładaniem tkanki tłuszczowej podskórnej).