SuplementySaszetkowanie – kiedy się sprawdzi?

14 października, 2021by admin
https://regnummilk.pl/wp-content/uploads/2021/10/Saszetkowanie-–-kiedy-sie-sprawdzi.jpg

Czy saszetkowanie jest dobrą formą suplementów? Nie wiesz, na jaką formę opakowania suplementów diety się zdecydować? Tabletki czy saszetki? Poznaj zalety saszetkowania i dowiedz się kiedy warto z nich skorzystać!

Saszetkowanie – kiedy się sprawdzi?

Decyzja o tym, jak zapakować swój suplement diety jest bardzo ważna. Od niej bezpośrednio zależą, nie tylko kwestie estetyczne produktu, ale także te związane z jego funkcjonalnością. Jednak jeśli produkcja kontraktowa, to współpraca na którą się decydujesz nie musisz się martwić. Wszelkie problemy i wątpliwości zostaną rozwiane przy pomocy wiedzy i doświadczenia pracowników i specjalistów. Zatem kiedy warto skorzystać z szaszetkowania?

 

Czym jest saszetkowanie?

Saszetkowanie to nic innego, jak umieszczenie suplementów diety w specjalnych saszetkach. W Regnummilk doskonale wiemy, jak ważny jest każdy etap produkcji. Dlatego decydując się na produkcję kontraktową możesz być pewny, że Twój produkt będzie w doskonałych rękach.

Saszetkowanie to forma zapakowania produktu, która sprawdzi się zarówno w przypadku artykułów płynnych, półpłynnych oraz sypkich. Prawidłowe zapakowanie produktów nie tylko wpłynie pozytywnie na ich estetykę i atrakcyjny wygląd, ale także uchroni je przed uszkodzeniami, zabrudzeniami i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

 

Saszetki a tabletki

Zastanawiasz się, która z form pakowania suplementów diety będzie najbardziej adekwatna i najlepsza dla Twoich produktów? Nie wiesz czy zdecydować się na saszetkowanie czy tabletkowanie? Odpowiedź jest łatwiejsza niż mogłoby Ci się wydawać. W ramach współpracy kontraktowej nie musisz martwić się problemami, które wiążą się z podejmowaniem decyzji co do zaplanowania produkcji Twoich suplementów diety. Dzięki stałej współpracy z naszym doświadczonym zespołem możesz być pewny, że zyskasz potrzebne wsparcie na każdym etapie produkcji – od planowania receptury, aż do pakowania i etykietowania.  

Tabletki sprawdzą się zdecydowanie wtedy, gdy zależy Ci na funkcjonalności i wygodzie przyjmowania produktów. Z kolei saszetki gwarantują odpowiednie nawodnienie organizmu oraz są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią tradycyjnej formy suplementów. Płynna forma suplementów (do stosowania saszetek konieczne jest użycie wody) sprawia, że ich przyjmowanie jest niesamowicie wygodne i praktyczne.

 

Saszetkowanie produktów – zalety

Saszetki to forma pakowania, która doskonale sprawdzi się wtedy, gdy produkty, które produkujesz wymagają mieszania i łączenia. Wtedy taki sposób zapakowania sprawia, że są one niesamowicie praktyczne i funkcjonalne. Również to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy suplementy, które produkujesz są jednoporcjowe. Dzięki temu Twoi Klienci będą mogli z łatwością spożyć sobie odpowiednią dawkę suplementów diety.

Saszetkowanie sprawdzi się także wtedy, gdy suplementy diety  mają być dostosowane do podróżowania. Dzięki temu saszetki z produktami nie będą zabierały dużo miejsca, a Twoi Klienci z łatwością będą mogli wziąć suplementy nawet na drugi koniec świata! Taka forma pakowania, która wyróżnia się dużą funkcjonalnością i praktycznością sprawi, że twoje produkty będą cieszyły się dużą popularnością, a Twoja firma odniesie zamierzony zysk i sukces!