SuplementyRodzaje suplementów diety

19 października, 2021by admin
https://regnummilk.pl/wp-content/uploads/2021/10/Rodzaje-suplementow-diety.jpg

Rodzaje suplementów diety – wszystko, co musisz wiedzieć. Chcesz produkować własne suplementy diety? Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Rozwiązaniem będzie produkcja kontraktowa i wsparcie naszych najlepszych specjalistów.

 

Rodzaje suplementów diety

Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i zdrowie jest coraz bardziej powszechne. Zwiększa się liczba osób, które świadomie i regularnie sięgają po produkty, jak np. suplementy diety, dzięki którym utrzymanie wydajności i dobrego samopoczucia jest możliwe. W związku z tym, własna linia suplementów diety może być nie tylko opłacalna. Własna linia może przyczynić się do podniesienia zadowolenia z życia.

 

Podział suplementów diety

Najprostszy i najbardziej podstawowy podział suplementów diety to ten, który wyróżnia suplementy:

  • naturalne, czyli otrzymywane bezpośrednio z naturalnych surowców (zioła, owoce, warzywa),
  • syntetyczne, czyli otrzymywane na drodze chemicznej syntezy.

Jeśli planujesz rozpocząć własną działalność właśnie w tym zakresie, to z pewnością bliższe będą Ci suplementy syntetyczne. Dzięki nim będziesz mógł stworzyć produkt, który pokochają miliony odbiorców. Najczęściej spotykanymi suplementami diety są te polecane podczas odchudzania, budowania masy mięśniowej.  Spotykanymi suplementami diety są te podczas budowania odporności czy poprawiania procesów poznawczych (jak np. myślenie i koncentracja). Od Ciebie zależy, jakie suplementy diety znajdą się pod logiem Twojej marki. Jednak dzięki dużemu doświadczeniu i oddaniu naszych specjalistów będą one zaskakiwać swoimi zaletami i wysoką jakością.

 

Własna linia suplementów diety

Jeśli produkcja kontraktowa to forma współpracy, która Cię interesuje, to możesz być pewny, że Twoje suplementy diety będą w dobrych rękach. W Regnummilk dokładamy największych starań, aby nasza oferta oraz wsparcie, które oferujemy przekładało się zarówno na zadowolenie Klientów.  Przekładało się również na  jakość produktów końcowych.

Dzięki tej współpracy będziesz mógł tworzyć przede wszystkim:

  • popularny i lubiany przez niemal wszystkich sportowców koncentrat białek serwatkowych – instant (Origin of Nutriments WPC80) . Dzięki niemu Twoi Klienci będą mogli zaspokoić zapotrzebowanie ich organizmów na aminokwasy. Aminokwasy są niezbędne w procesach budowania tkanki mięśniowej oraz po intensywnym wysiłku fizycznym. Produkt ten pochodzi z serwatki,
  • BCAA2:1:1, czyli połączenie trzech aminokwasów (leucyny, izoleucyny, waliny), które odgrywają ważną rolę w procesach budowania tkanki mięśniowej, regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym oraz wspomaga syntezę białek,
  • kreatynę (Origin of Nutriments Creatine 100%), czyli jeden z suplementów, który Twoi Klienci będą wykorzystywać w procesach zwiększania masy oraz siły mięśni,
  • odżywkę węglowodanowo-białkowa o wysokiej zawartości białka i substancji aktywnych (Origin of Nutriments Source of Mass Gainer) – która będzie doskonałym wsparciem w procesu utrzymania oraz przybierania masy mięśniowej.

Szeroka oferta połączona z doświadczeniem naszych specjalistów sprawi, że Twoje produkty będą wyróżniać się nie tylko wysoką jakością i skutecznym działaniem, ale także będą chętnie wybierane przez potencjalnych Klientów.