SuplementyProdukcja odżywek białkowych

25 maja, 2021by admin
https://regnummilk.pl/wp-content/uploads/2021/05/blog-65.jpg

Rosnąca popularność ćwiczeń fizycznych i prowadzenia zdrowego trybu życia sprawiają, że ludzie coraz częściej sięgają po suplementy diety. Dla osiągania większych efektów trening powinien być wzmocniony odpowiednimi produktami. Jednym z nich z pewnością jest odżywka białkowa. Co jest ważne podczas produkcji takich odżywek?

 

Działanie odżywek białkowych

Zadaniem odżywki białkowej jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości białka w codziennej diecie. Odżywki stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie dostarczają odpowiedniej ilości białka np. z mięsa lub kiedy go w ogóle nie spożywają. Ponadto bogata oferta smaków odżywek białkowych sprawia, że suplementy diety są bardzo smaczne i mogą nawet stanowić alternatywę dla słodyczy.

Wybór odpowiedniej odżywki białkowej powinien być również dostosowany do celu treningowego. Suplementy diety powinny być odpowiednio i indywidualnie dobrane. Dlatego produkcja odżywek białkowych powinna uwzględniać, czy jej odbiorcy są na redukcji tkanki tłuszczowej czy budują masę mięśniową.

Produkcja odżywek białkowych

Jak przebiega produkcja odżywek białkowych?

Odżywki białkowe możemy podzielić na:

  • serwatkowe,
  •   kolagenowe,
  •    roślinne,
  •   drożdżowe
  •   oraz inne pochodzenia zwierzęcego.

Produkcja odżywek białkowych

Dzięki tak bogatej ofercie możliwe jest znalezienie produktu idealnego, zgodnie z własnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Produkcja odżywek białkowych w ramach produkcji kontraktowej to proces przemyślany i dopracowany w każdym, nawet najmniejszym elemencie. Dzięki sprawdzonym i wysokiej jakości produktom efekty finalne wykraczają nawet poza wymagania Klientów.

Odżywki białkowe oraz inne suplementy powinny być starannie produkowane i pakowane. W Regnummilk, zarówno do produkcji, jak i do pakowania produktów wykorzystywane są jedynie produkty charakteryzujące się maksymalnym bezpieczeństwem i wysokiej jakości surowcami. Ponadto wszystkie odżywki białkowe, dla przedłużenia ich funkcjonalności i użyteczności są przechowywane w szczelnie zamkniętych pojemnikach oraz przechodzą odpowiednie kontrole jakości.

rodzaje-odżywek-białkowych-1024x683

Dobranie odżywki do rodzaju treningu

Odżywkę białkową powinniśmy wybierać, kierując się zarówno rodzajem treningu i upragnionym celem treningowym, jak i budową ciała czy zapotrzebowaniem energetycznym.

Mając na uwadze rodzaj aktywności podejmowanej przez Klientów, warto dostawać recepturę odżywki białkowej do aktualnych celów treningowych. Odpowiedni skład sprawia, że suplementy diety spełnią najbardziej wyszukane oczekiwania odbiorców.  

Już na etapie tworzenia receptury producent powinien uwzględnić indywidualne różnice wszystkich potencjalnych klientów. Dopasowanie produktów do wymagań ich odbiorców sprawia, że produkt finalny będzie cieszył się większą popularnością.  

 

 

Redakcja tings.pl