SuplementyProdukcja odżywek białkowych – o czym nie możesz zapomnieć?

25 lipca, 2021by admin
https://regnummilk.pl/wp-content/uploads/2021/08/Produkcja-odzywek-bialkowych-–-o-czym-nie-mozesz-zapomniec.jpg

 Produkcja odżywek  białkowych krok po kroku. Zobacz, jak dokładnie wygląda produkcja odżywek białkowych z Regnummilk i dowiedz się, o czym musisz koniecznie pamiętać, jeśli zdecydujesz się na produkcję kontraktową.


Produkcja odżywek białkowych – o czym nie możesz zapomnieć?

 

Niezależnie od tego, czy jesteś kulturystą, czy po prostu dbasz o swój wygląd i zdrowie z pewnością wiesz, czym są odzywki białkowe. Decydując się na własną linię suplementów diety nie można o nich zapominać. Dlaczego? Ponieważ jest to produkt, po który sięgają zarówno profesjonaliści, jak i osoby amatorsko uprawiające sport. Jednak o czym należy pamiętać przy produkcji tego rodzaju suplementów?

 

Rodzaj odżywek białkowych

 

Pierwszym i równocześnie najważniejszym punktem na liście przygotowawczej do produkcji odżywek białkowych jest ich rodzaj. Obecnie dostępne są trzy rodzaje:

  •  WPI – czyli izolat białka serwatki, który zawiera około 95% białka,
  •  WPC – czyli koncentrat białka serwatki, który zawiera około 85% białka,
  •  WPH – czyli hydrolizat białka serwatki, czyli białko w czystej, stuprocentowej postaci.

Wybór konkretnego rodzaju jest kwestią najważniejszą. Ponieważ to od niego zależy grono twoich klientów.  Produkcja odżywek białkowych to wyjście naprzeciw tym, którzy w swojej diecie szukają bezpiecznego sposobu na uzupełnienie poziomu białka.

 

Produkcja odżywek białkowych Oczekiwania klientów

 

Warto również przeanalizować oczekiwania klientów. Bo to od nich zależy bezpośrednio Twój sukces. Jeśli chcesz zwiększyć swoje zyski, musisz postawić na elastyczność. Dlatego wyjście naprzeciw specyficznym potrzebom jest dobrym posunięciem. Dostosowanie oferty do osób nietolerujących laktozy, białka mleka czy ograniczających produkty pochodzenia zwierzęcego może zwiększyć twoje zyski.

Odżywki białkowe dla wegan lub te bez laktozy to produkty, dzięki którym nie tylko poszerzysz grono odbiorców, ale i wpłyniesz pozytywnie na postrzeganie twojej firmy na rynku ofert.

                             

Produkcja odżywek białkowych Wygląd produktu

 

Nie od dziś wiadomo, że konsumenci kupują oczami. Dlatego twój finalny produkt musi wyróżniać się zarówno wysoką jakością, jak i walorami estetycznymi. Jeśli decydujesz się na produkcję kontraktową, nie musisz się niczym martwić. Nasz zespół pomoże ci na każdym etapie. Zajmiemy się twoim produktem zarówno jeszcze na etapie dopracowywania i udoskonalenia receptury, jak i podczas pakowania i etykietowania.

Decydując się na własne suplementy diety nie możesz zapominać o etykietowaniu, które jest niesamowicie ważne. W ramach współpracy z Regnummilk możesz skorzystać z nieopisanego wsparcia specjalistów. Etykietowanie, zgodnie z zasadami produkcji kontraktowej, polega na dopasowaniu najbardziej odpowiedniej i najtrwalszej etykiety do twojego produktu i jego opakowania.

 

Produkcja odżywek białkowych

 

Produkowanie suplementów diety jest przedsięwzięciem trudnym i wymagającym odpowiednich kompetencji. Nie możesz zapomnieć o szeregu zezwoleń czy zgód, bez których twój produkt nie będzie mógł być sprzedawany. W ramach współpracy kontraktowej wszystkie aspekty prawne zostaną wykonane za ciebie. Wsparcie, które otrzymasz od Regnummilk pozwoli cieszyć się pozytywnymi aspektami produkcji suplementów. A wszelkie problemy czy wątpliwości będą rozwiązywane wspólnie, z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy pracowników.

 

 

Redakcja tings.pl