SuplementyCzym jest tabletkowanie i saszetkowanie i jaką role pełni w produkcji suplementów diety?

11 maja, 2021by admin
https://regnummilk.pl/wp-content/uploads/2021/05/blog-39.jpg

Tabletkowanie i saszetkowanie – czym jest i jaką role pełni w produkcji suplementów diety?

 

 

Co wybrać: saszetki czy tabletki?

Receptura, forma i strona wizualna Twojego suplementu diety może być naprawdę różna i zależy głównie od Twoich oczekiwań. Produkcja suplementów diety powinna również uwzględniać potrzeby konsumentów. Ich styl życia, ulubione formy aktywności i powód, dla którego sięgają oni po suplementy diety są tymi czynnikami, które bez wątpienia powinny być wzięte pod uwagę na etapie planowania własnej linii suplementów.

Jednym z kluczowych elementów, wpływających na powodzenie linii suplementów jest wizerunek produktu. Wpływa na niego bezpośrednio forma opakowania.

Formę tabletek wyróżnia przede wszystkim:

  • funkcjonalność,
  • fakt, że mogą być zażyte niemal wszędzie, są małe i łatwo zabrać je ze sobą, wychodząc z domu,
  • wygoda.

Co natomiast wyróżnia saszetki?

  • do ich zażycia niezbędna jest woda,
  • pomagają lepiej zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu,
  • warto pamiętać, że nie każdy lubi połykać tabletki, zwłaszcza te większe – niektóre osoby miewają z tym kłopot. Z saszetkami natomiast nie ma takiego problemu.

Jeśli zdecydujesz się na produkcję kontraktową w Regnummilk, niezależnie od wybranego wariantu suplementu, zawsze zyskujesz gwarancję wysokiej jakości produktów i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

 

Tabletkowanie i saszetkowanie suplementów diety – porównanie

Suplementy diety w formie tabletki to jedno z najczęściej spotykanych rozwiązań. Wielu producentów sięga właśnie po ten rodzaj opakowania. Tabletkowane suplementy diety to produkty, które charakteryzują się nie tylko wysoką popularnością, ale także wysokimi standardami bezpieczeństwa.

Produkcja tabletek polega na stworzeniu odpowiedniego rdzenia (zgodnego z recepturą suplementu), a następnie wzbogacenie go o odpowiednie substancje pomocnicze, niezbędne do prawidłowego działania produktu.

Niektóre z suplementów diety mogą występować także w formie sproszkowanej. To rozwiązanie pozwala na dostosowanie suplementu do preferencji klientów. Saszetki dostępne są w różnych rozmiarach.

Suplementy diety w formie saszetek to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy lubią płynną formę produktów. Przyjmowanie suplementów z wodą może być również próbą dostarczenia odpowiedniej ilości płynów organizmowi.

Wszystkie saszetki, które są wykorzystywane na etapie produkcji w Regnummilk, cechują się maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Ponadto surowce i opakowania pochodzą jedynie od sprawdzonych dostawców.

Konsultanci firmy Regnummilk na każdym etapie produkcji dokładają największych starań, aby efekt finalny spełniał Twoje najbardziej wyszukane kryteria. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje suplementy to produkty najwyższej jakości.

 

 

redakcja tings.pl